3D Güvercin Oyunu

Bir güvercinle biraz yaramazlık yapmaya ne dersiniz? 3d güvercin oyunu ile bir güvercini kontrol ediyorsunuz. Amacınız etrafta uçarak insanları bulmak ve üzerlerini kirletmek.

3d güvercin oyna

3d güvercin oyna

Özgürce uçabilir ve binalar arasında süzülebilirsiniz. İnsanlar sokak aralarında yürür haldeler. Onları bulduğunuzda yavaşça alçalarak hediyenizi üstlerine bırakın.

Nasıl Oynanır?

3d güvercin

3d güvercin

Yön tuşları ile güvercini hareket ettirebiliyorsunuz. Space(boşluk) veya ctrl tuşu ile de atmanız gereken şeyi serbest bırakıyorsunuz. İleri ok tuşu ile hızlı ve ileri doğru uçarken geri ok tuşu ile dik olarak uçabiliyorsunuz.

3d güvercin oyunu

3d güvercin oyunu

Yere iniş gerçekleştirirken ya da bir insanın üstüne yaklaşırken geri ok tuşunu kullanın. Yine yerden havalanırken bu tuşu kullanmalısınız. 3d güvercin oyunu oldukça zevkli ve kolay ancak uçarken binalara dikkat etmeniz gerekiyor. Sol üstte bulunan sarı çizgiler çarpma hakkınızı gösteriyor. Her çarpışınızda bir tane eksiliyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>