3D kartal yuvası oyunu

Son zamanların en çok tercih edilen oyunlarından birisi de hiç şüphesiz ki 3D formatında tasarlanmış oyunlardır. Bu oyunlar ilk zamanlarda sadece bilgisayara kurulduktan sonra oynanmaya başlansa da gelişen teknoloji ile Unity3D, Adobe Shockwave Player gibi oyun motorları ile internet sayfaları üzerinden de oynanabiliyor.

kartal yuvası 1

kartal yuvası 1

3D olarak tasarlanmış oyunların son günlerdeki popüler ismi ise 3d kartal yuvası oyunudur. 4 kişilik bir sniper takımı ile size verilmiş bölgeyi korumakla görevlisiniz. Bölgeyi korumak adına görevlendirilen 4 kişi de kontrol edebiliyorsunuz ve takım lideri de sizsiniz.

kartal yuvası 2

kartal yuvası 2

kartal yuvası 3

kartal yuvası 3

Türkçe dil seçeneği ile hazırlanmış bu oyunda, oyunun hikayesini de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Oyunda yer alan MAĞAZA seçeneği ile takımınızın silahlarını geliştirebilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığı hakkında daha detaylı bilgi almak içinse NASIL OYNANIR bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

kartal yuvası 4

kartal yuvası 4

kartal yuvası 5

kartal yuvası 5

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>